Předokenní venkovní rolety:

Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových a ocelových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, rygle a automatická zajištění. Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou, až po dálkové ovládání. Rolety můžou být pomocí elektrických pohonů ovládané spínači nebo dálkovým ovládáním. Řídící systém Vám je také schopen naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

Typy ovládání:

popruh

klika

průžina

elektrický motor

 Vzorník lamel:   zde náhled...

Lehr systém se styroporovým boxem:
Je vhodný pro novostavby, kde se zabuduje přímo pod okenní překlad a slouží jako součást stavby. Samotná roleta se navíjí v boxu na hřídel. Montáž se provádí na fáze dle připravenosti stavby.
1) usazení styroporového boxu s hřídelí a vodícími lištami
2) montáž roletového balu, namontování navíjecích automatů, dokončení elektroinstalace, seřízení chodu rolety a montáž revizních
    klapek (provádí se po usazení oken, parapetů a po dokončení vnitřních omítek)

Rolety LUX - Al:
Celohliníkový systém vyrobený podle belgické technologie, který splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Každá roleta je standardně dodávána s bezpečnostními pružinami zabraňujícími zvednutí rolety zvenčí.

Fasádní box:
Celohliníkový roletový systém má pouze heraklitovou desku, která je uchycena v přední části boxu. Fasádní box je vhodný pro novostavby a rekonstrukce s požadavkem ukrytí boxu pod fasádu. Pro přístup do rolety slouží spodní revizní klapka.
Barevné provedení: box, vodící lišty, spodní dopadová lišta - bílá nebo hnědá
                             lamela PVC nebo Al - dle našich vzorníků


zde náhledy...

Home  |  Partneři  |  Produkty  |  Reference  |  Kontakt